Domov / O nás
Výrobcovia
V našej ponuke nájdete aj

Využite mobilnú aplikáciu

O nás

O spoločnosti

Hlavnou ekonomickou činnosťou spoločnosť GIPSOL, s.r.o. je predaj stavebného materiálu. História spoločnosti siaha až do roku 1992, kedy sa jeden zo súčasných akcionárov a vizionár spoločnosti Ing. Jozef Solčan rozhodol zviditeľniť materiály suchej výstavby na Slovensku. Postupom času sa spoločnosť stala významným hráčom na trhu so stavebným materiálom.

Stratégia spoločnosti

Spoločnosť GIPSOL, s.r.o. sa zameriava na predaj kvalitných stavebných materiálov. Zákazníkom ponúka odborné poradenstvo skúseného týmu preškolených pracovníkov. Ako jeden z najväčších dodávateľov si môže dovoliť ponúknuť atraktívne ceny a platobné podmienky. Spoločnosť poskytuje a zabezpečuje individuálny prístup k potrebám zákazníkov, informácie o vlastnostiach produktov, technické riešenia, pravidelné školenia pre zákazníkov.

Základné ekonomické ukazovatele

Spoločnosť GIPSOL, s.r.o. je stabilná a zároveň dynamická spoločnosť. Trvale dosahuje obrat nad 4 mil. Eur a to aj v čase hospodárskej krízy. Svojím personálnym a kapitálovým vybavením je dôstojným partnerom v oblasti stavebníctva.

Internetový obchod

Internetový obchod spoločnosti GIPSOL, s.r.o. ponúka široké portfólio stavebných materiálov. Jedným z hlavných cieľov internetového obchodu je spokojný a informovaný zákazník. Ďakujeme za každú spätnú väzbu a doporučenia.

Nenašli ste produkt, ktorý ste hľadali?

Na našom e-shope ponúkame najmä bežne dostupný tovar.

Ak máte záujem o špecializované produkty od výrobcov, ktorých máme v ponuke, neváhajte nás kontaktovať.

Naše obchodné oddelenie Vám preverí dostupnosť, prípadne spracuje cenovú ponuku.